fbpx

Zapewniamy miłą atmosferę i bezstresowe leczenie.

Ortodoncja jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo – twarzowych i profilaktyką nieprawidłowości zębowych. Prawidłowo ustawione zęby mają wpływ na tkanki miękkie.

Nasz gabinet świadczy wszystkie usługi z zakresu ortodoncji. Kompleksowo leczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Zawsze staramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie dla Pacjenta. Po konsultacji i wykonaniu pełnej diagnostyki przedstawiamy możliwe formy leczenia.

Każde leczenie ortodontyczne kończy się retencją, która pozwala utrzymać uzyskany wynik. Zawsze staramy się, aby retencja była stabilna, estetyczna i wygodna dla pacjenta. Stosujemy retencję stałą od strony językowej i/lub ruchome płytki retencyjne.

W leczeniu ortodontycznym pacjentów dorosłych wykorzystujemy najnowocześniejsze metody leczenia wspomagane chirurgicznie (zabieg kortykotomii), umożliwiający przyśpieszenie leczenia w bezpieczny sposób. W swoim zakresie usług mamy także miniimplanty, które ułatwiają uzyskanie ostatecznego efektu leczenia.